Przypomnij sobie jak wyglądały Twoje próby schudnięcia do tej pory...

 • Postanawiałaś sobie, że rzucisz słodycze i schudniesz, a potem wieczorem jakaś „siła” sprawiała, że sięgnęłaś po czekoladę, a następnie byłaś zła na siebie i obwiniałaś się o brak silnej woli?
 • Próbowałaś wielu diet i najdłużej udało Ci się wytrwać przez tydzień? A potem myślałaś o sobie, że jesteś słaba i nie potrafisz wytrwać?
 • A może wytrwałaś na diecie i osiągnęłaś wymarzoną wagę, jednak po kilku miesiącach wróciłaś do dawnych nawyków i skończyło się efektem jojo?

A co jeśli powiem Ci, że to wszystko to nie Twoja wina i że możesz wyglądać pięknie i czuć się zdrowo bez liczenia kalorii, spędzania godzin w kuchni, bez odmawiania sobie tego, co naprawdę smaczne?

80% diet nie przynosi żadnych efektów długoterminowych

Główną przyczyną jest to, że nie skupiają się na tym co istotne. Przyczyna nadwagi i otyłości tkwi w podświadomości. 95% naszych decyzji o tym co i ile zjemy wypływa z programów utrwalonych w podświadomości. Świadomie bardzo chcemy schudnąć, jednak w podświadomości mamy program, według którego otyłość jest nam „potrzebna” np. chroni nas przed czymś lub sprawia że jesteśmy bardziej widoczni i ważni. Dopóki nie uświadomimy sobie tego programu, dopóty będziemy „walczyć” z naszą wagą, nawet jeśli w teorii wiemy już „wszystko” na temat zdrowego jedzenia i odchudzania.


A gdyby tak udało Ci się pozbyć wszystkich negatywnych przekonań dotyczących jedzenia i wagi oraz gdybyś mogła cieszyć się zdrową, szczupłą sylwetką bez liczenia kalorii, bez napadów głodu, bez poczucia winy gdy zjesz deser, bez zamartwiania się o to, w jakie ubrania się zmieścisz?


Każdy z nas urodził się mając zdrowe przekonania dotyczące jedzenia i wagi – niemowlaki jedzą tylko wtedy gdy są głodne, nie marzą o ciasteczkach i chipsach po nocach, mają zdrową wagę właściwą na ich etapie rozwoju i wzrostu. Poczucie braku kontroli na widok słodyczy czy wstyd związany z własnym ciałem są im obce. W procesie wychowania i edukacji nabywamy wielu negatywnych przekonań, które z czasem mogą spowodować wzrost wagi i poczucie braku kontroli nad własnym ciałem.


Dlatego stworzyłam 21-dniowy
program online, podczas którego pozbędziesz się swoich
negatywnych przekonań
dotyczących jedzenia, nauczysz się gotować proste i zdrowe posiłki zgodnie z zasadą sezonowości, wyciszysz i uspokoisz ciało i umysł podczas medytacji i ćwiczeń oddechowych oraz otrzymasz mnóstwo wsparcia ode mnie.

Co otrzymasz przystępując do Wyzwania:

 1. Czy muszę liczyć kalorie oraz jeść 5 małych posiłków dziennie, żeby schudnąć? Wykład o diecie naturalnej, zgodnej z rytmem przyrody. Proste gotowanie w domu. Organizacja spiżarki i lodówki. Planowanie i przygotowywanie posiłków. 

 2. Czym się karmimy? Wykład o emocjach i słowach, które mówimy do siebie i o sobie oraz ich wpływie na naszą wagę i samopoczucie. Jak poczucie, że „nie jestem wystarczająco dobra” wpływa na naszą wagę?

 3. Dwie grupowe mini-hipnozy RTT – zmiana przekonań dotyczących zajadania słodyczy oraz niskiego poczucia własnej wartości.

 4. Medytacja wizualizacja – szczupła i zdrowa sylwetka .

 5. Poranne ćwiczenia oddechowe na wyciszenie umysłu i przyspieszenie metabolizmu (2 razy w tygodniu).

 6. Sesja pytań i odpowiedzi dotyczących diety i przekonań.

 7. Codziennie wsparcie i pomysły kulinarne w zamkniętej grupie na FB.

 8. 3-miesięczny dostęp do ww. treści opublikowanych w zamkniętej grupie na FB (wykładów, hipnozy, medytacji, ćwiczeń oddechowych, pomysłów kulinarnych).

Trzecia edycja: 28 czerwca - 18 lipca

Inwestycja w siebie: 7
90zł.
PROMOCJA: 249zł.
(oferta ważna do 18 czerwca 2021 r.)
W czerwcu kurs otrzymujesz GRATIS przy zakupie dowolnego Procesu Trwałej Zmiany

Dane do przelewu:

Fundacja Firma dla Każdego

Nr konta: 17 1140 0026 0000 4521 3600 2206

tytuł przelewu: Kurs online Zdrowsza i szczupła Ja

Oprócz dokonania przelewu, wyślij zgłoszenie na kurs korzystając z formularza poniżej. Upewnij się, że nie ma literówek w treści Twojego maila:-) Dzień przed rozpoczęciem kursu otrzymasz ode mnie mail z linkiem do zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie będziesz mieć dostęp do wszystkich treści.

Do zobaczenia!

Wyślij zgłoszenie: