Przypomnij sobie jak wyglądały Twoje próby schudnięcia do tej pory...

  • Postanawiałaś sobie, że rzucisz słodycze i schudniesz, a potem wieczorem jakaś „siła” sprawiała, że sięgnęłaś po czekoladę, a następnie byłaś zła na siebie i obwiniałaś się o brak silnej woli?
  • Próbowałaś wielu diet i najdłużej udało Ci się wytrwać przez tydzień? A potem myślałaś o sobie, że jesteś słaba i nie potrafisz wytrwać?
  • A może wytrwałaś na diecie i osiągnęłaś wymarzoną wagę, jednak po kilku miesiącach wróciłaś do dawnych nawyków i skończyło się efektem jojo?

A co jeśli powiem Ci, że to wszystko to nie Twoja wina i że możesz wyglądać pięknie i czuć się zdrowo bez liczenia kalorii, spędzania godzin w kuchni, bez odmawiania sobie tego, co naprawdę smaczne?

80% diet nie przynosi żadnych efektów długoterminowych

Główną przyczyną jest to, że nie skupiają się na tym co istotne. Przyczyna nadwagi i otyłości tkwi w podświadomości. 95% naszych decyzji o tym co i ile zjemy wypływa z programów utrwalonych w podświadomości. Świadomie bardzo chcemy schudnąć, jednak w podświadomości mamy program, według którego otyłość jest nam „potrzebna” np. chroni nas przed czymś lub sprawia że jesteśmy bardziej widoczni i ważni. Dopóki nie uświadomimy sobie tego programu, dopóty będziemy „walczyć” z naszą wagą, nawet jeśli w teorii wiemy już „wszystko” na temat zdrowego jedzenia i odchudzania.


A gdyby tak udało Ci się pozbyć wszystkich negatywnych przekonań dotyczących jedzenia i wagi oraz gdybyś mogła cieszyć się zdrową, szczupłą sylwetką bez liczenia kalorii, bez napadów głodu, bez poczucia winy gdy zjesz deser, bez zamartwiania się o to, w jakie ubrania się zmieścisz?


Każdy z nas urodził się mając zdrowe przekonania dotyczące jedzenia i wagi – niemowlaki jedzą tylko wtedy gdy są głodne, nie marzą o ciasteczkach i chipsach po nocach, mają zdrową wagę właściwą na ich etapie rozwoju i wzrostu. Poczucie braku kontroli na widok słodyczy czy wstyd związany z własnym ciałem są im obce. W procesie wychowania i edukacji nabywamy wielu negatywnych przekonań, które z czasem mogą spowodować wzrost wagi i poczucie braku kontroli nad własnym ciałem.


Dlatego stworzyłam 21-dniowy
program online, podczas którego pozbędziesz się swoich
negatywnych przekonań
dotyczących jedzenia, nauczysz się gotować proste i zdrowe posiłki zgodnie z zasadą sezonowości, wyciszysz i uspokoisz ciało i umysł podczas medytacji i ćwiczeń oddechowych oraz otrzymasz mnóstwo wsparcia ode mnie.

Piąta edycja: 20 września - 10 października 2021

Inwestycja w siebie: 790zł.
Przy zakupie do 22 września cena promocyjna: 249zł.
(kod zniżkowy do podania przy kasie: "zmiananalepsze")