+48 501 211 352
kontakt@magdalewandowska.pl
Magda Lewandowska
0 - 0,00
Brak produktów w koszyku

Korzystając ze swojego doświadczenia w stosowaniu metody RTT stworzyłam 21-dniowy program online, podczas którego:

 • pozbędziesz się swoich negatywnych przekonań dotyczących jedzenia, 
 • nauczysz się gotować proste i zdrowe posiłki zgodnie z zasadą sezonowości, 
 • wyciszysz i uspokoisz ciało i umysł podczas medytacji i ćwiczeń oddechowych,
 • otrzymasz mnóstwo wsparcia ode mnie.

Przypomnij sobie jak wyglądały Twoje próby schudnięcia do tej pory…

 • Postanawiałaś sobie, że rzucisz słodycze i schudniesz, a potem wieczorem jakaś „siła” sprawiała, że sięgnęłaś po czekoladę, a następnie byłaś zła na siebie i obwiniałaś się o brak silnej woli?
 • Próbowałaś wielu diet i najdłużej udało Ci się wytrwać przez tydzień? A potem myślałaś o sobie, że jesteś słaba i nie potrafisz wytrwać?
 • A może wytrwałaś na diecie i osiągnęłaś wymarzoną wagę, jednak po kilku miesiącach wróciłaś do dawnych nawyków i skończyło się efektem jojo?

A co jeśli powiem Ci, że to wszystko to nie Twoja wina i że możesz wyglądać pięknie i czuć się zdrowo bez liczenia kalorii, spędzania godzin w kuchni, bez odmawiania sobie tego, co naprawdę smaczne?

Ten program jest dla Ciebie, jeśli:

wiesz już z własnego doświadczenia, że liczenie kalorii się nie sprawdza na dłuższą metę

 bardzo chcesz schudnąć i czuć się dobrze w swoim ciele,

wierzysz, że jest to możliwe,

jesteś zdeterminowana, żeby poświęcić 15-20 minut dziennie na ćwiczenia oddechowe, medytacje, hipnozy.

x Ten program nie jest dla Ciebie, jeśli zdiagnozowano u Ciebie ciężkie schorzenia jak epilepsja lub schizofrenia.

Czy wiesz, że 80% diet nie przynosi żadnych efektów długoterminowych?

Główną przyczyną jest to, że nie skupiają się na tym co istotne. Przyczyna nadwagi i otyłości tkwi w podświadomości. 95% naszych decyzji o tym co i ile zjemy wypływa z programów utrwalonych w podświadomości. Świadomie bardzo chcemy schudnąć, jednak w podświadomości mamy program, według którego otyłość jest nam „potrzebna” np. chroni nas przed czymś lub sprawia że jesteśmy bardziej widoczni i ważni. Dopóki nie uświadomimy sobie tego programu, dopóty będziemy „walczyć” z naszą wagą, nawet jeśli w teorii wiemy już „wszystko” na temat zdrowego jedzenia i odchudzania.

A gdyby tak udało Ci się pozbyć wszystkich negatywnych przekonań dotyczących jedzenia i wagi oraz gdybyś mogła cieszyć się zdrową, szczupłą sylwetką bez liczenia kalorii, bez napadów głodu, bez poczucia winy gdy zjesz deser, bez zamartwiania się o to, w jakie ubrania się zmieścisz?
Każdy z nas urodził się mając zdrowe przekonania dotyczące jedzenia i wagi – niemowlaki jedzą tylko wtedy gdy są głodne, nie marzą o ciasteczkach i chipsach po nocach, mają zdrową wagę właściwą na ich etapie rozwoju i wzrostu. Poczucie braku kontroli na widok słodyczy czy wstyd związany z własnym ciałem są im obce. W procesie wychowania i edukacji nabywamy wielu negatywnych przekonań, które z czasem mogą spowodować wzrost wagi i poczucie braku kontroli nad własnym ciałem.

Czym jest metoda RTT?

RTT to skrót od Rapid Transformational Therapy, w tłumaczeniu to Szybka Terapia Transformacyjna. Jest to terapia hybrydowa łącząca hipnoterapię, programowanie neurolingwistyczne i terapię poznawczo-behawioralną. Stworzona ponad 30 lat temu przez brytyjską terapeutkę Marisę Peer, prowadzona przez terapeutów na całym świecie, pozwala osiągnąć efekty w niezwykłym tempie. RTT wykorzystuje możliwości podświadomego umysłu, który jak wiemy z najnowszych badań, kieruje ponad 95% naszych zachowań i reakcji.

Marisa Peer za stworzenie tej metody otrzymała wiele prestiżowych nagród oraz uznanie takich instytucji, jak: National Council of Psychotherapists, International Council of Psychotherapists, International Association of Counselors and Therapists oraz Royal School of Medicine w Londynie.

Co otrzymasz przystępując do programu:


Wartość programu: 1300 zł

Cena w przedsprzedaży 14-stej edycji: 395 zł

Całość kursu odbywa się w zamkniętej grupie na Facebooku. Wszystkie wystąpienia na żywo będą nagrywane, więc nie musisz dostosowywać się do konkretnych godzin. Ponadto otrzymasz 3-miesięczny dostęp do ww. treści (wykładów, hipnozy, medytacji, ćwiczeń oddechowych, pomysłów kulinarnych), więc będziesz mieć czas na przerobienie wszystkiego w swoim tempie.

O autorce kursu

Nazywam się Magdalena Lewandowska. Jestem dietetykiem i psychotraumatologiem oraz praktykiem metody Rapid Transformational Therapy RTT®. Towarzyszę kobietom i mężczyznom w odkrywaniu prawdy o tym, jak kompletni i idealni już są i zawsze byli.

Od zawsze czułam, że moją misją jest pomaganie innym w powrocie do zdrowia. Przez lata, pracując jako dietetyk, zgłębiałam wiedzę na temat różnych terapii naturalnych po to, by móc pomagać moim pacjentom w dolegliwościach, z którymi borykają się na co dzień. Żadna z poznanych metod nie przynosiła efektów z dnia na dzień, często przynosiła na chwilę, a w dłuższym okresie czasu dolegliwości powracały. Dzięki nieustannym poszukiwaniom pewnego dnia trafiłam w sieci na jeden z programów prowadzonych przez brytyjską terapeutkę Marisę Peer. Nie tylko udało mi się pozbyć trapiących mnie samą od ponad 20 lat migren w ciągu zaledwie dwóch sesji RTT, ale też zafascynowana tą metodą zostałam uczennicą Marisy.

Dzisiaj jestem dumna, że mogłam uczyć się od jednej z najlepszych współczesnych terapeutek, by pomagać moim klientom rozwiązywać problemy zdrowotne, które często wydają się niemożliwe do rozwiązania.

RTT jest niesamowitym narzędziem, które sprawia że mogę pomóc zarówno w dolegliwościach fizycznych, jak i tych związanych ze sferą emocjonalną. Dzięki temu każdy dzień mojej pracy jest fascynującą przygodą

Opinie uczestniczek poprzednich edycji

14 EDYCJA KURSU

Data kursu: 22 sierpnia - 11 września

Wartość kursu: 1300 zł
1300
395 Przedsprzedaż do 11.08.2022
 • PREZENT:
 • Hipnoza relaksacyjna
  o wartości 100 zł
Przedsprzedaż
Dni
Godzin
Minut
Sekund