Gracias por bellas palabras

Uzależnienie od słodyczy

Dziękuję bardzo Pani Magdzie za pomoc, dzieki przeprowadzonej hipnozie i skutecznej diagnozie przestałam jeść słodycze, co nie udawało się nikomu, pełen profesjonalizm, polecam z całego serca.

Nadwaga

Dzięki sesji RTT z panią Magdą udało mi się schudnąć 15 kg, waga utrzymuje się od wielu miesięcy (mimo pandemii i siedzenia w domu). Sesja była niezwykłym przeżyciem, zrozumiałam jakie blokady emocjonalne powodowały, że waga nie spadała (mimo różnych diet i korzystania z porad dietetyka wcześniej). Oprócz sesji dostałam zalecenia żywieniowe, które łatwo było wprowadzić w życie i których trzymam się do dzisiaj. Przed sesją miałam podwyższony cukier i cholesterol, teraz te wyniki są cały czas w normie. Miałam też dość krępujące problemy jelitowe, które po sesji zniknęły, właściwie z dnia na dzień.
NIe umiem wyrazić jak wdzięczna jestem za pomoc. Ogromnie dziękuję i polecam wszystkim znajomym.

Brak akceptacji siebie

Ponad miesiąc temu robiłyśmy z Panią Magdaleną sesję terapeutyczną za pomocą hipnozy. Nie byłam do końca przekonana ale cóż mogę powiedzieć, to działa. Sesję robiłyśmy pod kątem akceptacji siebie, swojego wyglądu - w życiu bym nie wpadła na to jakie blokady spowodowały ciągły brak akceptacji przez co nie żyło mi się najlepiej w zasadzie ocierając się (czy też będąc już ) w depresji. Sesja jest prowadzona w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze, w trakcie jej trwania wiesz co się z Tobą dzieje (taki trochę sen na jawie, medytacja). Co poczułam po sesji - wielką ulgę, przysłowiowy "kamień spadający z serca". W końcu żyję pełnią życia i nie mam problemu z zerknięciem w lusterko.
Dziękuję, to cenne doświadczenie i dla mnie zdjęcie ciężaru z kilkunastu lat :)

Blokady na pieniądze

Pani Magdalena odmieniła moje życie. Dzięki sesji RTT, którą przeprowadziła ze mną na początku
maja 2020 zmienił się wreszcie mój stosunek do pieniędzy. W dzieciństwie w mojej rodzinie nie
brakowało pieniędzy, ale mimo to wyniosłam przekonanie, że pieniądze nie rosną na drzewach, przez co przez całe życie ciężko pracowałam, żeby zarobić i nie wierzyłam, że większe pieniądze są dla mnie osiągalne. Dzięki jednej sesji RTT wreszcie uwierzyłam, że obfitość jest dostępna, w związku z tym, już w czerwcu zgłosiło się do mnie o wiele więcej klientów niż wcześniej, mimo że nie reklamowałam się a nawet podniosłam ceny moich usług. Pani Magdalena jest bardzo miłą, ciepłą i empatyczną osobą, doskonale zrozumiała moje potrzeby, umiejętnie przeprowadziła mnie przez sesję oraz otrzymałam cudowne nagranie, które zaprogramowało mnie na finansowy sukces. Jej ciepły głos sprawiał, że nagrania słuchało się bardzo przyjemnie. Mogę z całego serca polecić Panią Magdalenę jako
wspaniałą, utalentowaną i skuteczną terapeutkę.

Ból kręgosłupa

Chciałam serdecznie podziękować Pani Magdalenie, Jej pomóc okazała się nieoceniona. Sesja przeprowadzona przez Panią Magdalenę pomogła ustalić przyczynę nieprawidłowych, utrwalonych przez lata wzorców ruchowych, które doprowadziły u mnie do zwyrodnienia kręgosłupa w odcinku piersiowym co powodowało garbienie się i bardzo uciążliwe dolegliwości bólowe. Ból towarzyszył mi przez cały dzień, uposledzając moją codzienną aktywność. Trening kondycyjny tylko pogłębiał dolegliwości a rozciąganie przykurczonych i spiętych mięśni przynosiło ulgę tylko na chwilę. Ból obniżał mój nastrój, nie chciałam korzystać z leków przeciw bólowych z pomocą przyszłą terapią przeprowadzona przez Panią Magdę już po jednej sesji ból ustąpił i przestałam się garbić, ponieważ
przestałam przyjmować obronną, skuloną postawę ciała. Pani Magdo po stokroć dziękuję.

Skubanie skórek wokół paznokci

Bardzo dziękuję za skuteczne pozbycie się problemu, który towarzyszył mi od dzieciństwa. Nawyk skubania skórek po prostu zniknął. Dzięki hipnozie,która pomimo obaw okazała się bezpiecznym i niezwykle ważnym doświadczeniwm i zmianą, nie tylko pozbyłam się nawyku, ale co ciekawe zrozumiałam skąd i kiedy się pojawił. Niesamowite przeżycie! Pani Magda przeprowadziła konsultację komfortowo, profesjonalnie i całkowicie bezpiecznie. Wszystko było zgodne z poorzedzającym opisem, a efekt i doświadczenie - polecam każdemu.

I'm not enough

I've tried so many different kinds of therapy, but the RTT therapy with Magi healed all that problems just after one session! She is so amazing, I felt safe and secure and that I am in the right hands. Even though the session had to be long and not so easy to deal with some old memories, she manage to make it more fun and joyable. But the most important thing that I have is incredible results. And I see day by day that I feel more relaxed, more open and more happy. It was like some kind of magic I thought it would never happen. Thank you so much! You changed my life!

Lack of self-confidence

Magi is an amazing RTT Therapist, in the beginning I was confused with what my issue exactly was, I felt chaotic in my head, and she helped me figure it out and put into words. She helped me overcome not trusting myself. Now I feel confident in my abilities and what my next steps are. She is gentle and knows exactly the right things to say. I would highly recommend her!

Insomnia

My online experience with Magi was extremely pleasant and it was very relaxing to be in my own enviroment. I did a session with Magi because of my sleeping problem. After two stressful years, I woke up at least twice at night and had more and more problems falling back to sleep. I felt not rested at all in the morning. In less than 3 hours of working together, I turned my eyes inwards under her skillful guidance. Finally, as she revealed the root cause - the lack of connection - I felt hugely empowered to surpass the feeling of being alert all the time, so nothing could be wrong anymore. After listening 8 days to the recording I slept already through the night without waking up once. Love to have my energy back! I am very grateful to her.